%

Про містечко

Будівництво першої черги містечка завершено

Будуючи житловий комплекс «Опришівська слобода», ми, перш за все, прагнули створити комфортний та безпечний простір для життя і нам це вдалося.

 

Архітектура комплексу виконана у сучасному стилі. Великий міжбудинковий простір робить містечко просторим та дарує мешканцям багато сонячного світла

 

Завдяки чудовому розташуванню жити тут комфортно та зручно. В межах п’ятихвилинної прогулянки – школа та дитсадок, а також відпочинкова зона на березі річки “Бистриця Надвірнянська “.

 

Інфраструктура продумана до дрібниць: передбачені гаражі та місця для паркінгу, закрита територія з цілодобовою охороною, створено сучасний громадський простір з дитячими та спортивними майданчиками.

 

Тож, мешканці, які придбали квартиру в «Опришівській слободі», отримали не лише якісне житло, а особливу атмосферу для найщасливіших моментів свого життя.

Початок будівництва другої черги містечка “Опришівська Слобода”
“Нова історія”

Будівництво першої черги містечка Опришівська Слобода завершено. Щасливі власники отримали місце для щасливих моментів. А ми продовжуємо нову історію містечка. Розпочато будівництво другої черги.

 

При проектуванні збережено принцип великого міжбудинкового простору, забезпечення мешканців якісною та сучасною відпочинковою інфраструктурою. А сучасні технології дозволяють зробити наші будинки ще більш енергоощадними.

 

На цьому сайті ми щомісяця будемо інформувати вас про стан будівництва, знайомити з матеріалами та технологіями, які використовуються для зведення вашої домівки

Опришівська Слобода пропонує

школа (50м), збудований дитячий садочок на території містечка, а також поруч будується ще один новий дитячий садочок

рекреаційна відпочинкова зона на березі річки Бистриця Надвірнянська (300м)

шестикамерний енергозберігаючий профіль з двокамерним склопакетом

надійні броньовані двері від українського виробника

закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням

швидкісні ліфти

енергозберігаючі фасади 4 із утеплювачем товщиною 15см

велика кількість гаражів 1 та паркомісць

пішохідно-відпочинкова зона

Великий та комфортний міжбудинковий простір

декоративне оздоблення під’їздів та сходових сучасними матеріалами