%

Містечко «Опришівська слобода»

Пропонує:

«Опришівська слобода» – місце для щасливих моментів!

 • 4,5 га

  4,5 га

  площа забудови

 • 15

  15

  корпусів

 • 7-8

  7-8

  поверхів

 • 24/7

  24/7

  охорона

 • система відеонагляду

 • гаражі та паркомісця

 • озеро на території

 • дитячий садок

Про нас

«Опришівська слобода» - попереду тенденцій

Будуючи житловий комплекс «Опришівська слобода», ми, перш за все, прагнули створити комфортний та безпечний простір для життя.

Архітектура комплексу виконана у сучасному європейському стилі. Будинки висотою не більше 7-8 поверхів утеплені зовні.

1, 2 та 3-кімнатні квартири зі зручним плануванням облаштовані системою «теплої підлоги», склопакетами, надійними броньованими дверима. Всі комунікації підведено та встановлено лічильники.

У комплексу ­– чудове розташування. В межах п’ятихвилинної прогулянки – школа та дитсадок, а також відпочинкова зона на березі річки.

Інфраструктура продумана до дрібниць: передбачені гаражі та місця для паркінгу, закрита територія з цілодобовою охороною. Для дозвілля на території комплексу є озеро з зоною для барбекю. 

Тож, купуючи квартиру в «Опришівській слободі», ви отримуєте не лише якісне житло, а особливу атмосферу для найщасливіших моментів вашого життя.

Avaloon Group background
Avaloon Group background
Avaloon Group background

Про забудовника

111
111
111
111

Будівельна компанія «ЯРКОВИЦЯ»

Фірма «Ярковиця» пропонує чимало різноманітних об’єктів у привабливих для замовників районах Івано-Франківська з розвиненою транспортною та торгівельною інфраструктурою. Індивідуальний підхід до окремого проекту, до кожного замовника, комфорт і висока якість житла, що будується, ретельне дотримання будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, використання якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки – все це віддавна стало «візитівкою» нашої компанії.

Сайт забудовника

Чому ми?

Спираючись на спадщину багаторічного досвіду і сумлінності, “Ярковиця” є сімейною будівельною компанією з великою кількістю вдячних клієнтів та висококваліфікованими спеціалістами. Ми готові втілити і Ваші мрії про сучасне комфортне і доступне житло!

Про нас

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!