%

Шість особливостей «Опришівської слободи»

Європейське містечко закритого типу «Опришівська слобода» має особливості, що вигідно відрізняють його від інших нових мікрорайонів у Івано-Франківську. І саме ці нюанси гарантують безпечне і комфортне життя його мешканців.

1

Франківці – люди особливі, хоча б тому, що виросли в межиріччі, поміж Бистриць і на Бистрицях. В кожного з нас є теплі спогади дитинства, коли всі погожі дні літа проходили на ріці. Життя у Франківську не життя, якщо ти не з рікою. Житловий комплекс «Опришівська слобода» зводиться у рекреаційній зоні – за 300 м від Бистриці Надвірнянської. Вікна 8-поверхових будинків виходять на зелений берег річки, де для мешканців містечка та сусідів по мікрорайону облаштують пляж і відпочинкову зону.

2

А який Франківськ без Стометрівки?! Отож і в «Опришівській слободі» спроєктували власну пішохідну зону – Квіткову алею. Це відкритий простір із вуличними меблями, скульптурами, фонтанами, ландшафтним дизайном. Як закритий мікрорайон європейського типу «Опришівська слобода» має внутрішній двір без автомобілів. Містечко вперше спланували так, щоби розвести транспортні і пішохідні потоки. Водночас передбачили достатню кількість паркомісць і внутрішніх гаражів.

3

Чи хотіли би ви, щоби сусіди зазирали у вікна? Точно ні! «Опришівська слобода» – перший у Франківську мікрорайон, який будують за новими Державними будівельними нормами. Вони передбачають меншу щільність будівництва. Це значить, що в містечку буде більше простору між будинками і більше зелені, а отже – більше місця для життя.

4

Як приємно після напруженого робочого дня прогулятися до води, посидіти на лавці, вдихаючи вечірню прохолоду, помилуватися брижами вітерця на дзеркальній поверхні озера. Або зібрати друзів, щоби погомоніти під барбекю, посмакувати вечір в добрій компанії. Внутрішню відпочинкову зону «Опришівської слободи» також облаштовують біля водойми. Озерце не планують загороджувати парканом – влітку на траві, що спускатиметься до води, можна буде розстелити килимок та позасмагати. Взимку, коли озеро замерзне, – стати на ковзани.

Відпочинкова зона буде френдлі не тільки для дітей і дорослих. Трохи далі передбачили майданчик для домашніх тварин. Місце для вигулу собак обгородять.

5

За що хапатися, коли потік кран? В «Опришівській слободі» не потрібно тримати трубний ключ під рукою. Ремонтом, як і рештою догляду за інфраструктурою мікрорайону, займеться власна обслуговуюча комунальна компанія. Усе – від прибирання і вивезення снігу до плекання квітників і зелених зон – візьмуть на себе «слобідські комунальники»: двірники, майстри, ремонтники. Передбачене сортування сміття.

6

Визирнути у вікно, як там діти на гойдалках? Крикнути з балкона, щоби йшли додому, бо вже сутеніє? Спокійно, не варто наслідувати своїх батьків! Закрита територія містечка з розвиненою інфраструктурою матиме цілодобову охорону. Окрім власне охоронної служби, яка цим заопікується, безпеку мешканцям «Опришівської слободи» гарантує відеонагляд. По периметру містечка, на КПП при в’їзді і виїзді встановлять відеокамери.

Відеоспостереження буде поширюватися і на місця загального користування, зокрема при в’їзді у мікрорайон. На перших поверхах у двох фронтальних будинках відкриють супермаркет та спеціалізовані магазини, кав’ярню, піцерію, аптеку. Чи дитячий клуб, чи що інше, корисне і потрібне для мешканців містечка та мікрорайону Опришівці.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!