%

Озеро з лежаками, сади, скейт-парк: простір для життя в “Опришівській слободі”

Сучасна урбаністика, втілена компанією “Ярковиця” у містечку “Опришівська слобода”, формує зручний та екологічний простір для життя.

Закрите містечко “Опришівська слобода” на перетині вулиць Коновальця і Блавацького має особливий мікроклімат завдяки своєму розташуванню та новим просторовим рішенням.

Мікрорайон розташований у зеленій зоні всередині приватної забудови, недалеко від річки Бистриці-Надвірнянської.Спроєктований за новими будівельними нормами, має достатньо простору для власних зелених зон. Їх закладають у центрі містечка, де буде пішохідна вулиця, та біля кожного будинку. Так мешканці містечка отримають чисте повітря і захист від пилу та шуму великого міста. 

М’який мікроклімат в “Опришівській слободі” забезпечить своє джерельне озеро. Його живить місцевий потічок, який далі впадає в Бистрицю-Надвірнянську.Водойма чиста, не замулена, дно викладене бетонними плитами. Первісно воно виконувало функцію пожежної водойми. Тепер озеро стає центром відпочинкової зони. Водойма в природний спосіб регулює вологість і підвищує якість повітря. А озеленення її берегів гармонізує і оздоровлює всю територію.

За функціональним задумом мікрорайону, де врахований досвід “Калинової слободи” і запит мешканців, зона відпочинку біля озера буде виконана із урбан-елементами. Мангали-барбекю та лежаки – сучасні конструкції із бетону та дерева. Подібні франківці можуть бачити у парку та на міському озері. Все в комплексі дасть змогу в міжсезоння релаксувати і відновлюватися біля води. Влітку тут можна буде купатися.

В контексті здорового простору важливо, що “Опришівська слобода” непроїзна для транспорту. У зелених зонах містечка, а це сади і невеличкі сквери, взагалі не буде автомобілів. Вперше у Франківську для руху авто в мікрорайоні влаштували об’їзну і таким чином виокремили пішохідну зелену зону.

Водночас для зручності мешканців передбачилигаражі та достатньо паркомісць. “Опришівська слобода”спланована так, що забезпечує по 1,5 паркомісця на одну квартиру. Фактично мікрорайон надає безкоштовні паркомісця для кожної квартири плюс гостьові парковки. 

Сучасні тренди та екологічність втілені також у дитячих майданчиках, які виконують по типу відкритих просторів. Використовують природні кольори та матеріали, максимальну кількість елементів, які заохочуватимуть дітей до руху та дружніх змагань. Адже дитячі простори мають спонукати малечу проявляти власну уяву, давати можливість вибору і креативу без нав’язування сценарію гри.

Окрім дитячих просторів та спортивних майданчиків для різного віку, в “Опришівській слободі” проєктується скейт-парк. Він розташується всередині містечка.

“Опришівська слобода” – це неординарні рішення, продумане планування простору, комфорт і здоровий мікроклімат. Містечко вусій красі з висоти пташиного польоту можна побачити у фейсбуці - https://www.facebook.com/opsloboda

Нагадаємо, стартував продаж квартир третьої, останньої, черги в європейському містечку закритого типу «Опришівська слобода» - https://kurs.if.ua/society/opryshivska-sloboda-roste-u-prodazhi-kvartyry-ostannoyi-chergy/

Читайте також на сайті: “Опришівська слобода” – 5 переваг нового містечка – https://sloboda.if.ua/novini/oprish%D1%96vska-sloboda

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!