%

«Опришівська слобода»: завершують будівництво, презентують проєкт благоустрою

Містечко «Опришівська слобода» на перехресті вулиць Коновальця – Блавацького в Івано-Франківську активно добудовується. На завершенні – третя черга житлових будинків. В роботі також проєкт із впорядкування території – його вже незабаром презентують мешканцям.

Завжди вчасно. Компанія «Ярковиця», яка будує мікрорайон «Опришівська слобода», вкотре підтверджує репутацію надійного забудовника. «Ярковиця» протягом двох десятиліть роботи на ринку вчасно й без затримок здає об’єкти. Усе заявлене компанією відповідає фактичному. Так, уже на 100% завершили першу чергу будівництва. Друга – на фінішній прямій, збудовано 90%  запланованого. Третя, остання, черга зведена на 60%.

Поки витягують будинки третьої черги, решту містечка готують до здачі. Тривають фасадні та внутрішні роботи у під’їздах: фарбують, наносять декоративну штукатурку, укладають облицювальну плитку на сходових.

У будинках, де закінчили фасади, взялися за підведення внутрішніх мереж до квартир. На території всього комплексу проводять зовнішні мережі газопроводів.

«Ярковиця» планує завершити всі будинки містечка до квітня наступного року.

Відповідальність компанії гарантує майбутнім мешканцям не тільки безпеку інвестицій, а передовсім можливість планувати і влаштовувати своє життя.

Завжди зручно. Житловий комплекс з власною інфраструктурою зводиться з урахуванням досвіду першого в Івано-Франківську містечка закритого типу «Калинова Слобода».

Квартири в «Опришівській слободі» завдяки оптимальній організації простору та вдалому плануванню дозволяють отримати максимум корисної площі і не переплачувати за нефункціональні метри. В них просторі вітальні, великі кухні, затишні дитячі і спальні. У квартирах є і балкони, і лоджії, щоби відпочивати з горням кави чи чаю. З останніх поверхів «Опришівської слободи» відкривається простір ріки Бистриці Надвірнянської, а на обрії – лінія гір.

Все продумано для комфортного побуту та якісного життя до найдрібніших деталей. 

Для покупців діє безвідсоткове розтермінування платежів терміном до 27 місяців з початковим внеском від 30%. У зведених будинках квартири розпродані.

Завжди з турботою про мешканців. Прибудинкова територія – це продовження дому. А територія містечка – це продовження двору, простору об’єднання, спілкування і відновлення, яке може бути активним чи неспішним, насиченим чи лайтовим, але завжди безпечним і мультифункціональним.

Тому подвір’я житлового комплексу «Опришівська слобода» будуть особливо затишними. А зони відпочинку в центрі містечка, вздовж пішохідної вулиці та біля кожного будинку дійсно сприятимуть релаксу завдяки зелені і креативним ландшафтним рішенням. Оригінальні вуличні меблі та різновікові відкриті зелені зони доповнять ансамбль мікрорайону в найкращих традиціях сучасної урбаністики.

Зараз саме відшліфовують проєкт облаштування території містечка – невдовзі його представлять майбутнім мешканцям.

До речі, в зелених зонах житлового комплексу взагалі не буде автомобілів, що дуже зручно для сімей з дітками.

Більше про містечко можна дізнатись на сайті - https://sloboda.if.ua/

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!