%

«Опришівська слобода» на карантині: що змінилося?

Уряд запровадив карантинні заходи - і будівельні компанії Франківська призупинили роботу. Застигли крани і над містечком «Опришівська слобода». Як позначиться карантин на процесі будівництва?

«Здамо мікрорайон, як і обіцяли, в першому півріччі 2022 року», - запевняє керівник проєкту, представник компанії «Ярковиця» Ярослав Яцишин.

Карантин не вплине на темпи будівництва

Компанія «Ярковиця» відповідально дотримується заходів, запроваджених для подолання пандемії коронавірусної хвороби в Україні. На даний час призупинили роботу в офісах та безпосередньо на будівельному майданчику. Відділ продажу продовжує працювати - в онлайн режимі.

Європейське містечко закритого типу «Опришівська слобода», що зводиться на вулиці Блавацького у районі приватної та малоповерхової забудови, будують в дві черги. У першій черзі з 17 підїздів в роботі вже 10.

«За останні півроку ми підійшли до 40% готовності містечка. В даний час в роботі 10 під’їздів, будівництво ще 7 розпочате. Загалом працюємо над 10 будинками. В наших планах було здати першу чергу за півтора року. Так і буде – теперішнє призупинення не вплине на темпи будівництва та терміни його завершення», - пояснює керівник проєкту. 

Містечко «Опришівська слобода» буде здане в повному обсязі, як і планувалося, у першому півріччі 2022 року. 

Як росте сучасний житловий комплекс із багаторівневою інфраструктурою можна стежити онлайн. На сторінці у мережі Фейсбук та на сайті «Опришівська слобода» виклали фотозвіт станом на 24 березня. Показали, як ведуться роботи в 6 будинках, ще для одного готують котлован. Наприклад, в будинку №4 завершили цегляну кладку стін, взялися штукатурити внутрішні стіни. В будинках №6 та №7 витягають поверхи. А в будинку №3 штукатурять всередині і облаштовують дахове покриття.

Вартість квартир і умови придбання

«Опришівська слобода» - найпривабливіша цінова пропозиція на ринку нерухомості Івано-Франківська. Вартість квадратного метра на сьогодні – від 9900 тисяч грн за квадратний метр. Вона майже не змінюється попри прогнозовану через пандемію коронавірусу економічну кризу, зазначає відповідальний за будівництво.

Для покупців продовжують діяти програми розтермінування без додаткових відсотків і переплат.

Умови продажу квартир також залишаються  незмінними – можливе розтермінування до 3 років, індивідуальний підхід до визначення першого внеску.

«Сидіть вдома» з комфортом і в безпеці

Містечко «Опришівська слобода» будують як комфортне, здорове та безпечне місце. Це особливо важливо в теперішній час, коли змінилися акценти і вимоги до житла. Вимушене й тривале перебування вдома на карантині і в самоізоляції змушує переглянути, чи умови, в яких живемо, відповідають нашим потребам.

Комплексна інфраструктура закритого містечка «Опришівська слобода» передбачає контрольований доступ та цілободову охорону із системою відеонагляду. У мікрорайоні спроєктовані пішохідні зони, власна «стометрівка». Також передбачена відпочинкова зона із озером та барбекю. Велнес-інфраструктуру доповнять торговий центр, аптека тощо у комерційних приміщеннях на перших поверхах фронтальних будинків – це гарантує забезпечення на місці продуктами та товарами першої необхідності. 

Закрите містечко європейського типу «Опришівська слобода» вперше у Франківську зводиться за новими державними будівельними нормами, які передбачають меншу щільність забудови і більшу кількість зелені. Так створюється комфортне й безпечне середовище для життя. Щоби раптова настанова «сидіть вдома!» ніколи не перетворювалася на ув'язнення в чотирьох стінах.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!