%

«Опришівська слобода»: комфорт під надійним дахом

Якісні будівельні матеріали та комфортні квартири – це те, що вирізняє європейське містечко закритого типу «Опришівська слобода» серед новобудов у Франківську. Комфорт у квартирах на останніх поверхах забезпечує передовсім якісний дах – пласка покрівля, влаштована по типу сендвіча за німецькою технологією.

Принади верхніх поверхів

Серед принад верхніх поверхів, а вони користуються популярністю в усьому світі, в містечку «Опришівська слобода» на першому місці особливі краєвиди. Залежно від місця розташування будинків, відкриваються або простори зеленої зони понад річкою Бистрицею Надвірнянською, або панорама Опришівців, що переходить у лего мікрорайонів із Вовчинецькими горами на обрії, або ж прекрасний вид на далекий Чорногірський хребет та ближчі Горгани.

Серед інших плюсів можливості жити під дахом – екологічність: чим вище, тим менше шкідливих вуличних вихлопів. Також добра інсоляція – верхні поверхи освітлені краще за інші. Ще відсутність сусідів – не буде сторонніх звуків, наприклад, від дрельки, ніхто не затопить, наприклад, залишивши відкручений кран. І не буде комарів.

Помешкання на верхніх поверхах дає приємне відчуття відокремленості. А захищеність та комфортний мікроклімат в оселі забезпечує дах. В «Опришівській слободі» - це сучасні пласкі покрівлі з внутрішніми водостоками.

На таких покрівлях не наростають бурульки і не напливають снігові карнизи – немає небезпеки для дітей і дорослих внизу.

Технології теплозбереження дахового перекриття дозволяють облаштувати помешкання без тепловтрат взимку і без потреби кондиціонування влітку. Мікроклімат у квартирах під дахом не відрізняється від квартир на нижчих поверхах.

Німецькі технології

Теперішні технології гідроізоляції дозволяють вести мову про збільшення довговічності плаского даху. Гарантований термін служби такого покриття - понад півстоліття.

У звичних нам багатоповерхівках-«хрущовках» пласкі дахи – це плити перекриття із настеленим руберойдом. Багато хто пам’ятає, як якихось 20 років тому у дворах розігрівали смоляні розчини і піднімали їх лебідками нагору, щоби просмолити ненадійні шви. Капремонти таких дахів із заміною водозахисного покриття мусили робити щоп’ять-сім років.

Сучасний плаский дах – це «сендвіч», багатошаровий настил, в якому використовується спеціальна гідроізоляційна мембрана. Такий дах у порівнянні з пласким дахом «хрущовки» - як сучасне німецьке авто люкс-класу супроти совкового «запорожця».

Лідером із влаштування пласких дахів на українському будівельному ринку є львівська фірма «ТЕРРАПРОФ» - партнер компанії «Ярковиця» у будівництві «Опришівської слободи».

«ТЕРРАПРОФ» першою 17 років тому привезла в Західну Україну німецьку технологію монтажу пласких покрівель. На сьогодні - це лідер із влаштування такого типу дахів у кращих мікрорайонах Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

Важливо, що всі дахи залишаються на гарантійному обслуговуванні фірми впродовж 10 років. За час роботи «ТЕРРАПРОФ» потреби робити гарантійний ремонт на об’єктах не виникало.

Переконливий «сендвіч»

Як влаштовують «покрівельний пиріг» пояснює керівник «ТЕРРАПРОФ» Олег Лужецький.

Квартира перекривається панеллю перекриття - залізобетонна конструкція висотою в 25 см. Про ній робиться стяжка - на 15 см з ухилом до 1,5 см. По ній укладають пароізоляційну плівку, яка відсікає випари з житлових приміщень до утеплювача. Настилають утеплювач - пінополістирол, 15 см. По ньому викладають екструдований пінополістирол товщиною 5 см, що ще підсилює теплозбереження і водостійкість утеплювача. А також забезпечує несучу здатність покрівлі. Поверх вистелюють німецьку мембрану «Ізоліт».

Сама мембрана «Ізоліт» має 20-літню гарантію від виробника. Її властивості – висока міцність у широкому діапазоні температур, хімічна й біологічна стійкість, високі протипожежні характеристики. «За рахунок армованої сітки мембрани отримують показники міцності, а додавання до їх складу пластифікаторів надає матеріалу еластичність, - зазначає спеціаліст. - У покрівельному «сендвічі» мембрана - фактично головний елемент, який забезпечує цілісність покрівлі та гідроізоляцію. Після зварювання полотнищ утворює суцільне покриття, без стиків і швів, які могли би пропускати воду».

Поверх мембани йде захисна плівка, вона ж є основою фільтруючого шару. На неї насипають 5 см гравію. Гравій по-перше відбиває ультарфіолет і перешкоджає надмірному нагріванню даху. По-друге, захищає основну мембрану від механічного впливу при експлуатації покрівлі.

Загальна висота «сендвіча» плаского даху - понад 60 см. Цього достатньо для захисту, надійності і комфорту - стійкого мікроклімату у квартирах під ним.

Більше про особливості закритого містечка європейського типу «Опришівська слобода» - на сайті. Як будується мікрорайон – дивіться у Фейсбук.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!