%

5 переваг нового містечка

На вулиці Блавацького у Франківську росте новий мікрорайон «Опришівська слобода». Це вже друге містечко закритого типу, яке зводять у відповідь на запит майбутніх мешканців. Як якісно відрізняється життя у ньому, можна бачити на прикладі «Калинової слободи»: компанія «Ярковиця» втілює свій новий проєкт з урахуванням перевірених рішень у попередньому комплексі.

Експерт компанії Руслан Чуфрида запрошує прогулятися «Калиновою слободою», щоби скласти уявлення про майбутній житловий масив «Опришівської слободи». Під час екскурсії укладаємо п’ять переваг нового містечка.

Містечко закритого типу

Безпека – це головний запит людей, які хочуть жити в «Опришівській слободі». І головний позитивний момент, на якому акцентують мешканці «Калинової слободи».

Заїзд у «Калинову слободу» – через КПП зі шлагбаумами. Охоронці чергують цілодобово – укладена угода з охоронною фірмою. Містечко також перебуває під наглядом поліції охорони. Чергові знають машини мешканців за номерами. Незнайомців зупиняють – цікавляться, до кого авто і хто у ньому. Для пішоходів з 19.00 вечора до 07.00 ранку вхід за перепустками. Перепустки з фото, їх видає адміністрація. Охоронці чергують і на вулицях – час від часу роблять обхід. До них можна звернутися по будь-яку допомогу – якщо щось сталося або треба зорієнтуватися, щоби кудись пройти.

Містечко не проїзне – тут немає «чужих» машин і людей, більшість людей знають одне одного. Мешканці не бояться за дітей, які гуляють у дворах та граються на майданчиках.

Урбаністична територія з розвиненою інфраструктурою

«Калинова слобода» виросла з кількох кварталів в урбаністичний простір, де домінують не довгі багатоквартирні будівлі-«стіни», а акуратні 7-9-поверхівки на кілька під’їздів. Територію між ними організовують короткі вулички з парковками, пішохідні зони зі скульптурами та фонтанами, відкриті простори з оригінальними вуличними меблями.

Будинки подібного планування й дизайну зонують район, створюючи враження відокремлених невеличких кварталів. Завдяки продуманому розміщенню різних за висотою та плануванням будівель містечко «дихає» – багатоповерхівки створюють цікаву оку перспективу, між ними багато повітря. Простір нижнього ярусу заповнений комфортною ужитковою інфраструктурою: дитячі майданчики, футбольні майданчики зі штучним покриттям та баскетбольні майданчики, зелені зони з галявинами, зони барбекю зі столиками і мангалами, прогулянкові алеї. Впорядковані природні водойми, які облюбували дикі качки, видри та нутрії. За птахами і тваринами із радістю спостерігають діти й дорослі.

В «Опришівській слободі» житлові квартали також укладаються довкола головної пішохідної зони – Квіткової алеї. В них будуть вписані дитячі та спортивні майданчики, зелені відпочинкові зони. Тутешнє озеро отримає друге життя – не тільки спільну зону барбекю, а й пляжну територію на берегах. На відміну від першого містечка, у другому вирішили відмовитися від огорожі довкола водойми і хочуть максимально наблизити її до природного стану.

В обох містечках відвели місця під магазини й аптеки, дитячі й спортивні клуби, кафе й інші заклади харчування. Що стосується навчальних закладів, то у «Калиновій слободі» збудували дитсадок №24 «Котигорошко» та поселили приватну початкову «Школу Монтессорі» від «Смайлика». В «Опришівській слободі» пішли іншим шляхом – містечко межує з середньою школою №6, паркан в паркан зводять новий міський дитсадок і початкову школу.

Відокремлення транспортних потоків, оптимальне співвідношення гаражів і парковок 

У «Калиновій слободі» частина будинків має гаражі на перших поверхах, частина – паркувальні майданчики біля будинків. Такий самий принцип використали і в «Опришівській слободі», щоправда, вирахували і втілюють більш оптимальне співвідношення гаражів і паркомісць – 300 гаражів і 400 паркомісць. Плюс головна позитивна відмінність нового містечка на Блавацького – відокремлення головних транспортних потоків і виведення їх на об’їзну.

Об’їзна дорога в «Опришівській слободі» прокладена по периметру мікрорайону і дозволяє дістатися будь-якої його частини, не перетинаючи зони відпочинку всередині. Також передбачена можливість зведення багаторівневого паркінгу, залежно від числа автовласників у мікрорайоні.

Єдина обслуговуюча організація

Всю роботу з утримання і обслуговування ЖКГ у містечку «Опришівська слобода», так само як і в «Калиновій слободі», бере на себе єдиний управитель. Він відповідатиме за всі послуги, володітиме штатом майстрів, реагуватиме на виклики, проблеми з теплом, водою, каналізацією, якщо такі будуть траплятися. Мікрорайон здається з усіма робочими підведеними комунікаціями. В усіх квартирах на етапі здачі житла встановлюють газові котли. 

Освітлення всередині мікрорайону – теж відповідальність управителя. Як і чистота на вулицях, біля урн і довкола контейнерних майданчиків та сортування сміття. До речі, у «Калиновій слободі» сміття сортують – відділяють папір і пластик. І використовують засоби впливу на свідомість – біля лавок подекуди можна бачити акуратні дерев’яні таблички «Будь сильним – донеси сміття до смітника!». Чистота на вулицях першого закритого містечка впадає у вічі – під ногами не валяються недопалки, фантики і лушпиння від насіння. Прогулюючись вуличками, ми зустріли двох двірників – вони підмітали хідники й ретельно збирали сміття.

Найпривабливіша цінова пропозиція і розтермінування

Купити квартиру в «Опришівській слободі» зручно з допомогою експертів з будівництва. «Ярковиця» організувала відділ з продажу на перехресті Коновальця і Блавацького, де приймають консультанти, та офіс безпосередньо на об’єкті. В офісі можна замовити екскурсію на будову, вибрати квартиру з урахуванням потреб, побажань і фінансових можливостей, забронювати обране житло на тиждень без передоплати і в підсумку оформити документи. Для покупців є програми розтермінування вартості житла до трьох років – без відсотків.

Містечко «Опришівська слобода» вперше у Франківську зводять за новими Державними будівельними нормами, які передбачають суворіші вимоги до екологічності мікрорайону та енергоефективності будинків. Містечко на 1000 квартир у 7-8-поверхових будинках здадуть в другому кварталі 2022 року – «Ярковиця» чітко дотримується графіка завершення будівництва.

«Опришівська слобода» – це ще й унікальна цінова пропозиція житла. Вартість квадратного метра у новому європейському містечку закритого типу – від 9 тис. грн.

Квартири комфорт-класу в «Опришівській слободі» – одно-, дво- та трикімнатні. Однокімнатні площею від 36 кв. м, двокімнатні – від 50 кв. м, трикімнатні – від 70 кв. м. Комфортне продумане планування. Є можливість поєднати квартири більшої і меншої площі чи перепланувати обрану.

Як будується «Опришівська слобода» – дивіться на сайті sloboda.if.ua

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!