%

Містечко з перевагами: 7 причин обрати житло в “Опришівській слободі”

Нове містечко “Опришівська слобода”, яке завершують будувати на перетині вулиць Коновальця і Блавацького, має низку особливостей і переваг перед іншими житловими комплексами в Івано-Франківську. Серед причин купити квартиру в “Опришівській слободі” можна виокремити найсуттєвіші.

1. За графіком будують та вчасно здають

Містечко “Опришівська слобода” в Івано-Франківську – на фінальному етапі спорудження. Зараз на території комплексу прокладають газові мережі. Кільком будинкам вже з останньої черги завершують піднімати стіни, інші готують до здачі в експлуатацію. Монтують ліфти. Утеплюють і штукатурять фасади. Впорядковують дахи і під’їзди. В під’їздах наносять декоративну штукатурку, фарбують стіни, укладають облицювальну плитку на сходових. Робота кипить. Здача першої черги вже в наступному, 2022-му, році.

Обираючи квартиру в житловому комплексі “Опришівська слобода”, можна бути впевненим, що вже невдовзі замешкаєш у комфортному містечку з самодостатньою інфраструктурою та численними зручностями на території, які так важливі в наш час. Зводить “Опришівську слободу” будівельна компанія “Ярковиця” – забудовник з надійною репутацією, чиї мікрорайони здаються вчасно вже два десятки років і користуються високим попитом у покупців.

2. Близько і зручно добиратися

Містечко “Опришівська слобода” розташоване недалеко від центру. Дістатися автомобілем розв’язки на Бандери і Січових Стрільців реально за 10 хвилин. Звідти так само недовго добиратися в будь-який мікрорайон міста. Добре жити в затишній і чистій автономній локації й водночас дуже швидко діставатися до центральних вулиць Івано-Франківська.

Їхати громадським транспортом також зручно – до зупинки біля “Опришівської слободи” ходять чотири маршрути. Комунальні автобуси й приватні маршрутки курсують часто.

3. Комфортно і якісно 

За час карантину всі остаточно переконалися, що поняття якості житла виходить за межі лише будматеріалів і планування. Важливо, що в комплексі дає своїм господарям нова квартира. 

У містечку “Опришівська слобода” функціональність квартир поєднана із турботою про їхніх мешканців. Тут теплі стіни і вікна, модерні пласкі дахи, які забезпечують збереження тепла взимку. Сучасні планувальні рішення відображають комплексний підхід до організації життя та можливостей відпочинку. У квартирах є просторі гардеробні, балкони і лоджії.

У під’їздах – швидкісні ліфти, до яких передбачений безбар’єрний доступ. Так само доступне середовище усього мікрорайону.

Комфорт забезпечує здорова організація руху в містечку – вперше у Франківську вся центральна зона мікрорайону віддана пішоходам. Водночас в “Опришівській слободі” розумне влаштування парковок. Машини не шикуються і не газують під вікнами. Є внутрішні гаражі, є парковки, винесені за житловий простір, на них передбачені додаткові гостьові місця. Кількість паркомісць, відповідно до нових житлових норм, передбачена для кожної квартири і для гостей.

4. По-домашньому

Житловий комплекс «Опришівська слобода» зводиться поруч із рекреаційною зоною – за 300 метрів від Бистриці-Надвірнянської. Вікна 8-поверхових будинків виходять на зелений берег річки, де планують пляж і відпочинкову територію.

В мікрорайоні буде своя Стометрівка. Це пішохідна алея, відкритий простір із вуличними меблями, скульптурами, фонтанами, зеленим ландшафтним дизайном. По обидва боки від неї – дитячі простори і спортивні майданчики. А трохи далі – власне озеро із зоною барбекю. Влітку тут можна буде засмагати, купатися і влаштовувати спільні святкування. Восени біля багаття гарно зігріватися глінтвейном. Взимку озеро перетворюватиметься на каток, а навесні даруватиме романтику не тільки закоханим парам.

Відпочинкова зона буде френдлі також і для домашніх тварин. Поруч уперше у Франківську спорудять спеціальний майданчик для вигулу собак.

5. Безпечно

“Опришівська слобода” – це містечко закритого типу. Його територія матиме цілодобову охорону. Окрім власне охоронної служби, яка цим заопікується, безпеку мешканцям гарантує відеонагляд. По периметру містечка, на КПП при в’їзді і виїзді встановлять відеокамери.

Відеоспостереження буде поширюватися і на місця загального користування, зокрема при в’їзді у мікрорайон. Тут, на перших поверхах у двох фронтальних будинках, відкриють супермаркет та спеціалізовані магазини, кав’ярню, піцерію, аптеку. Чи дитячий клуб, чи що інше, корисне і потрібне для мешканців містечка та мікрорайону Опришівці.

6. Цікаво 

“Опришівську слободу” будують з урахуванням досвіду першого в Івано-Франківську містечка закритого типу “Калинова слобода”. Наприклад, у “Калиновій слободі” на різноцільових спортивних майданчиках щотижня проводять турніри та змагання мешканців, які об’єднуються в команди, – з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу тощо. На них існує навіть попередній запис. Дітей також організовують на спортивні свята чи інше спільне дозвілля у просторах дворів. Досвід цікавого активного дозвілля перенесуть у нове містечко.

На дитячих майданчиках, які в “Опришівській слободі” виконають в екологічному стилі за зразком відкритих просторів, використають природні кольори та матеріали і максимальну кількість елементів, які заохочуватимуть дітей до руху та дружніх змагань. 

Окрім дитячих просторів та спортивних майданчиків для різного віку, в “Опришівській слободі” проєктують скейт-парк. Він також розташується всередині містечка. 

7. Надійно і вигідно

Квартира у франківському містечку “Опришівська слобода” – це не тільки інвестиція у якісне життя. Це ще й пряма інвестиція у збереження і примноження статків.

Відомо, що останні два роки вартість житлової нерухомості зростала. Здебільшого завдяки попиту. Попит за підсумками року розподілився 60% на 40% – на користь первинного ринку, констатують девелопери.

І квартири будуть дорожчати, впевнені експерти. Вони одностайні в тому, що житло додасть у вартості за рік, хоч і називають різні цифри – від 10% до 15%. Зважаючи на теперішню ситуацію на фінансовому ринку України, експерти сходяться на тому, що квартира наразі – гарна альтернатива депозитам і противага непривабливим умовам нечисленних пенсійних фондів.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!