%

Комфорт-клас за фіксовану ціну: трендові квартири від «Опришівської слободи»

Минулий рік суттєво вплинув на ринок житлової нерухомості – змінив пріоритети покупців. Квартири економ-класу більше не в пріоритеті. Покупці орієнтуються на житло, яке поєднує заміський комфорт і міську функціональність. У тренді 2021 року – комфорт-клас. Саме такі квартири за фіксованими цінами пропонує містечко «Опришівська слобода» у Франківську.

Майбутнє будується сьогодні

Пандемія, карантин і падіння економіки 2020 року переформатували ринок нерухомості в Україні, відзначає президент Асоціації підприємств-будівельників Володимир Зубик. Ринок отримав новий імпульс – інвестори бачать у нерухомості надійну скарбницю для збереження заощаджень, захищену від цінової інфляції та девальвації валют. Відтак переглядають свої вимоги до житла – починають по-новому цінувати й оцінювати комфорт простору для життя. Росте попит на комфортні багатофункціональні квартири. В підсумку ринок житлової нерухомості продовжує розвиватися. Об’єми будівництва у лідерів ринку, які чутливо реагують на зміни, тільки зростають.

Мікрорайон «Опришівська слобода» на перетині вулиць Коновальця – Блавацького у Франківську зводиться із випередженням графіка, повідомив керівник проєкту, представник будівельної компанії «Ярковиця» Ярослав Яцишин. Зараз активно будується друга черга містечка. Її планують завершити до кінця літа 2021-го. І розглядають можливість старту третьої черги у першому кварталі цього року. Акцент у плануванні житла роблять на квартири комфорт-класу. Це тренд 2021 року.

У 2020 році сегмент житлової нерухомості комфорт-класу в Україні виріс у порівнянні з попереднім роком на 28%. Зараз на комфорт-клас припадає близько 55% нових проєктів, тоді як у 2019 році їх було до 30%. Фактично на початок 2021 року комфорт-клас повністю перебирає на себе сегмент економ-класу, фіксують аналітики. Тенденція збережеться впродовж кількох наступних років.

«Опришівська слобода» спланована і будується як мікрорайон комфорт-класу, відзначає Ярослав Яцишин.

Інфраструктура для комфортного життя

Популярність новобудов комфорт-класу зумовлена тим, що при порівняно невеликому прирості ціни покупець отримує якісно краще житло. Зокрема, клас «комфорт» відрізняє більш вигідне розташування, естетичніший проєкт, сучасна технологія будівництва і якісні будматеріали, упорядкована прибудинкова територія, безпекові заходи та інші плюси.

Вищого рівня комфортабельності житла досягають завдяки особливому контролю якості. Будинки комфорт-класу зводять із застосуванням високотехнологічних методів, використовують матеріали європейської якості, а оздоблення фасадів та зон загального користування – більш дороге і різноманітне. Для комфорт-класу характерне продумане та варіативне планування квартир – із гардеробними кімнатами, кількома санвузлами, балконами або лоджіями. Житлова площа більша, а функціональність вища, ніж у квартирах економ-класу.

Прибудинкова територія у житлових комплексах класу «комфорт» огороджена і впорядкована. У таких житлових комплексах є внутрішня інфраструктура з усім першочергово необхідним, як-от спортивні і дитячі майданчики, парковки і гаражі, аптека і супермаркет, зона активного відпочинку тощо.

Нагадаємо, «Опришівська слобода» – друге у Франківську закрите містечко європейського типу. Будується із врахуванням найкращого досвіду «Калинової слободи».

Транспортна доступність – одна з головних відмінних рис житла класу «комфорт». Таке житло будується в пішій доступності від великих транспортних розв’язок – від 5 до 15 хвилин спокійним кроком. Часто поруч з житловими комплексами комфорт-класу розташовані парки або сквери. В іншому випадку передбачається прибудинкове озеленення – чагарники, дерева і квіти та зони відпочинку для мешканців.

У містечку «Опришівська слобода» враховані всі ці вимоги житла класу «комфорт». Є вигідне транспортне сполучення. Поруч з містечком – школа, будується дитсадок. Неподалік – відпочинкова зона на березі ріки Бистриця-Надвірнянська. Всередині мікрорайону – пішохідна зелена зона. Заплановані озеленені прибудинкові території, відкриті дитячі простори, спортивні майданчики. Інфраструктура комфорт-класу в «Опришівській слободі» передбачає також зону барбекю біля внутрішнього озера.

Житловий мікрорайон комфорт-класу зазвичай має пункт контролю в'їзду – зі шлагбаумом та охороною або камерами відеоспостереження – в залежності від проєкту. Також у новобудовах проєктуються гостьові парковки з розміткою, для мешканців – паркінг. У закритому містечку «Опришівська слобода» передбачений комплекс заходів безпеки для мешканців – КПП із шлагбаумом, цілодобова охорона, камери спостереження по периметру та всередині мікрорайону. Застосовується принцип розділення транспортної і пішохідної зон. Виділені місця під парковки та запланований кількаповерховий паркінг за потреби.

Трендові квадратні метри: квартири класу «комфорт»

В «Опришівській слободі» будинки зводяться за допомогою цільної цегляної кладки.

Використовується звуко- і гідроізоляція. Впроваджені енергозберігаючі технології

– утеплення фасаду, 5-камерні віконні склопакети, «теплі» двері в під’їзди та інше. У під’їздах сплановані простори загального користування – майданчики для зберігання візочків і велосипедів тощо. 

У новобудовах комфорт-класу продумане планування житла. У квартирах не зустрічаються прохідні кімнати, маленькі кухні та крихітні санвузли, а також довгі коридори. В «Опришівській слободі» квартири класу «комфорт» – а це двокімнатні квартири площею до 60 кв. м та трикімнатні квартири до 80 кв. м – відповідають цим вимогам. Також усі квартири мають балкони чи лоджії, місця для вбудованих шаф і гардеробів. Достатня площа та функціональне планування квартир класу «комфорт» в «Опришівській слободі» дозволяє поєднувати кухню із вітальнею, а також передбачати дві вбиральні. Є можливість індивідуального перепланування житлового простору всередині квартири на етапі будівництва.

Ще однією особливістю житлових комплексів класу «комфорт» є власні обслуговуючі компанії. Після здачі в експлуатацію всю роботу з утримання і обслуговування ЖКГ у містечку «Опришівська слобода» візьме на себе єдиний управитель, пояснює Ярослав Яцишин. Управитель буде відповідати за всі послуги, утримувати  штат майстрів, реагувати на виклики, проблеми з теплом, водою, каналізацією, якщо такі будуть траплятися. Мікрорайон здається з усіма робочими підведеними комунікаціями. 

Новобудови комфорт-класу – вигідна інвестиція. Програми «Опришівської слободи» передбачають фіксовану вартість квадратного метра – від 9 тисяч грн у разі придбання квартири у забудовника.

Для покупців є програми безвідсоткового розтермінування вартості житла терміном до чотирьох років без додаткових відсотків і переплат. Нещодавно «Опришівська слобода» оголосила про вигідне розтермінування платежів на 27 місяців та загальну виплату вартості квартири до чотирьох років. Ще кілька позитивних моментів для покупців: при укладанні договору купівлі не регламентують перший внесок, платежі розбили на щомісячні і щоквартальні – клієнти самі вибирають, які їм зручніші.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!