%

7 принципів позитивного будівництва: для кого і як будується «Опришівська слобода»

Не просто квадратні метри, кількість кімнат, під’їзд і поверх вибирають, коли хочуть придбати житло. Обирають середовище, що забезпечує якість життя. Будуючи європейське містечко закритого типу «Опришівська слобода», компанія «Ярковиця» враховує комплекс чинників, які формують комфортний простір для життя кожного його мешканця. Ми називаємо такий підхід  позитивним будівництвом.

Створюємо простір для життя

Мікрорайон «Опришівська слобода» вперше у Франківську зводять за новими ДБН (державними будівельними нормами), вони передбачають більше простору між будинками, більше зелені у дворах і сонця у квартирах.

Серед мешканців закритого містечка – молодь, родини з дітьми, люди «золотого віку». Для всіх без винятку важливим є безпечне середовище поруч із доброзичливими сусідами, щоденний комфорт та релакс і відновлення на вихідних. А ще – можливості розвиватися, вести здоровий спосіб життя, займатися сучасними видами спорту.

Все це передбачили в «Опришівській слободі». У мікрорайоні розмежували пішохідні й автомобільні потоки – проклали об’їзну дорогу. Автостоянки максимально винесли з центральної частини містечка, передбачили зелену пішохідну зону – «Квіткову алею», на якій встановлять вуличні меблі, скульптури, відкриють фонтани. Частина будинків на перших поверхах мають гаражі. Є місце, де при потребі можна буде звести замість стоянки багаторівневий паркінг.

Для мешканців без машин плюс у тому, що мікрорайон розташований за 300 м від  вул. Коновальця, по якій рухається чимало громадського транспорту.  

«Опришівська слобода» сусідує зі школою №6, поруч будують нову початкову школу і садочок. Освітня інфраструктура буде доступна тутешнім жителям – її зводять за пайової участі будівельної компанії.

В самому мікрорайоні подбали про зелену зону із пляжем та барбекю – для цього перетворять існуюче штучне озерце. Його напуває потічок, який впадає в річку Бистрицю-Надвірнянську. Частина потічка огинає мікрорайон. Разом із водоймою це створює особливий мікроклімат.

Плюс стадіони, дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки – буде чим зайнятися увечері з друзями та родиною.

Будуємо екологічно й енергоефективно

«Опришівська слобода» зводиться за сучасними правилами будівництва. З використанням екологічних і нетоксичних матеріалів. На всіх етапах звертають увагу на екологічність та енергоефективність – від утеплення до системи постачання води без втрат. До речі, будинки в мікрорайоні не матимуть звичних ринв, а отже, не буде калюж і потоків під час дощів та бурульок на дахах узимку – всю воду з неба збиратимуть і під землею відводитимуть в озерце.

Всі будинки облицьовують 10-сантиметровим утеплювачем. У квартирах встановлюють 5-камерні вікна з енергозберігаючим склом.

В містечку враховані норми доступності – на вулицях, при в’їзді в під’їзд, у ліфтах.

Планування одно-, дво- та трикімнатних квартир має кілька варіантів, які дозволяють застосувати енергозберігаючі технології при виборі системи опалення та проведенні внутрішніх робіт.

Поважаємо місце, де будуємо

«Опришівська слобода» будується у житловому мікрорайоні Опришівці. Планування містечка передбачає, що мешканці вже існуючого мікрорайону отримають додаткову інфраструктуру. У двох фронтальних будинках при в’їзді на перших поверхах оселяться супермаркет та спеціалізовані продуктові крамниці, а ще аптека, перукарня, кафе чи піцерія, дитячий клуб. Вони будуть відкриті для всіх.

До містечка і далі прокладуть і заасфальтують дорогу. Впорядкують пляж на Бистриці.

Комунікуємо прозоро і відкрито

Всі етапи будівництва доступні для огляду. Майбутні мешканці «Опришівської слободи» можуть бачити, як ростуть будинки і вимальовується містечко – на сайті щомісяця публікують фотозвіт.

Окрім того, розказують про будову і відповідають на запитання у мережі «Фейсбук». В мережі з клієнтами комунікують експерти з будівництва.

Експерти за бажанням клієнтів можуть провести екскурсію на будівництво, показати саме той будинок і квартиру, якщо вони вже зведені. Або ж розказати  про планування мікрорайону, показати його особливості і переваги.

Екскурсію можна замовити на сайті або у відділах продажу. Один із відділів розташований на автобусній зупинці біля аеропорту – на перехресті вулиць Коновальця та Блавацького, інший – де проводяться фінансові розрахунки –  при в’їзді на об’єкт.

Дбаємо про сервіс

В «Опришівській слободі» знають, що обслуговування реалізованого об’єкта турбує людей не менше, ніж якість його будівництва і комфорт середовища. Тому дбають про комунальний сервіс після здачі містечка в експлуатацію.

Всю роботу з його утримання і обслуговування візьме на себе єдиний управитель. Він відповідатиме за прибирання і чистоту прибудинкових територій, сортування та вивезення сміття. За освітлення вулиць і під'їздів. За квітники і зелені зони. Володітиме штатом майстрів, реагуватиме на виклики, проблеми з комунікаціями, якщо такі будуть траплятися. Мікрорайон здається з усіма робочими підведеними комунікаціями. В усіх квартирах на етапі здачі житла встановлюють газові котли. 

Безпекою мешканців заопікується охоронна фірма. Її працівники чергуватимуть на двох КПП, патрулюватимуть вулиці, опрацьовуватимуть інформацію з камер відеонагляду.

Підходимо індивідуально

У містечку «Опришівська слобода» реалізують концепцію індивідуальної роботи з клієнтом. Перш за все на етапі планування квартир. Квартири комфорт-класу – одно-, дво- та трикімнатні. Однокімнатні площею від 36 кв. м, двокімнатні – від 50 кв. м, трикімнатні – від 70 кв. м. Житло різного рівня, площі та цінової категорії продумане для родин із різними потребами та запитами, передбачена можливість перепланування квартир на етапі зведення будинку.

Плюс індивідуальний підхід до розрахунків з клієнтами. В «Опришівській слободі» діють програми з розтермінування платежів до трьох років без жодних комісій та переплат.

«Опришівська слобода» – це унікальна цінова пропозиція житла. Вартість квартири у новому європейському містечку закритого типу – від 9 тис. грн кв. м.

Гарантуємо результат

Містечко на 1000 квартир у 8-поверхових будинках здадуть у другому кварталі 2022 року – «Ярковиця» чітко дотримується графіка завершення будівництва.

Ми завжди виконуємо умови договору, бо репутація для нас – це головний капітал.

Avaloon Group background

Вигідні пропозиції

Замовити консультацію

Контактна інформація:

Побажання щодо квартири:

Ваша заявка успішно відправлена!